Самокат Miqilong Fargo – функціональний та яскравий, компактно складається, зручний для перенесення та має невелику вагу. Ручку керування можна зняти та швидко закріпити за потреби. Широка дека самокату, має спеціальне покриття від ковзання.
Самокат дуже міцний, стійкий та витримує великі навантаження. Для найменших гонщиків, які тільки-но починають кататися, існує відповідний режим, де передні колеса блокуються в прямому положенні. Впевнені користувачі зможуть кататися у спортивному режимі, із включенням передніх поворотних коліс. Для перемикання режимів використовують спеціальний важіль на стійці.
Самокат дуже міцний, стійкий та витримує великі навантаження. Для найменших гонщиків, які тільки-но починають кататися, існує відповідний режим, де передні колеса блокуються в прямому положенні. Впевнені користувачі зможуть кататися у спортивному режимі, із включенням передніх поворотних коліс. Для перемикання режимів використовують спеціальний важіль на стійці.
Завдяки зручній формі накладок на кермо, самокатом зручно керувати навіть на досить великій швидкості.
Особливості:
- Складна конструкція
- LED підсвічування коліс
- Фіксація передніх коліс
- Висока міцність конструкції
- Нековзне покриття деки
- Задній гальм
- Гумові гріпси
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MIQILONG |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.55 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 300 мм |
| Вік дитини від | 3х років |
| Гарантія | 6 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Діаметр колес | 120 мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Нагрузка | 50 кг /максимальне |
| Объем | 0.0260 м3 |
| Особенности | Складная конструкция |
| Положення регулювання висоти керма | 3 положення /62-80 см |
| Ширина | 620 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴












