Вшануйте вірного маршала клонів завдяки цій колекційній моделі шолома командора клонів Коді LEGO® Star Wars™ (75350) для дорослих. Насолоджуйтеся уважним, приємним процесом відтворення характерних контурів шолома, який носив цей культовий персонаж у «Зоряних війнах: Війни клонів». Підставка з кубиків із табличкою з підписом, доповнює яскравий елемент декору.
Чудова ідея подарунка
Прекрасний подарунок собі або іншим дорослим шанувальникам «Зоряних воєн» і досвідченим конструкторам LEGO, цей складний будівельний набір має покрокову інструкцію в наборі, а також в додатку LEGO Builder.
Галактика у ваших руках
Це почалося колись давно у далекій-далекій галактиці. Тепер сага продовжується у вашому власному домі з колекцією наборів LEGO «Зоряні війни» для дорослих. Ознайомтеся з асортиментом, включно з іншими новими шоломами серії LEGO «Зоряні війни», що вийдуть у березні 2023 року, і поповніть свою колекцію.
Чудова ідея подарунка
Прекрасний подарунок собі або іншим дорослим шанувальникам «Зоряних воєн» і досвідченим конструкторам LEGO, цей складний будівельний набір має покрокову інструкцію в наборі, а також в додатку LEGO Builder.
Галактика у ваших руках
Це почалося колись давно у далекій-далекій галактиці. Тепер сага продовжується у вашому власному домі з колекцією наборів LEGO «Зоряні війни» для дорослих. Ознайомтеся з асортиментом, включно з іншими новими шоломами серії LEGO «Зоряні війни», що вийдуть у березні 2023 року, і поповніть свою колекцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.96 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 350 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 766 шт |
| Объем | 0.0080 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Шлем |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴










