Зачаруйте юних шанувальників потягів віком від 4 років іграшкою, про яку говоритимуть усі. У набір LEGO® Disney Святковий діснеївський потяг (43212) входить станція, паротяг, 3 потяги-острови й шість мініфігурок LEGO: Міккі Маус, Мінні Маус, Ваяна, Пітер Пен, Дзинь-Дзинь і Вуді. Разом із дітьми ви можете насолоджуватися зрозумілими будівельними пригодами з допомогою додатка LEGO Builder, чиї інструменти для масштабування й обертання дозволяють малюкам, складаючи моделі, візуалізувати їх.
Створюйте, фантазуйте, розвивайтеся
Цей набір для дітей віком від 4 років дарує дітям упевненість завдяки досвіду цікавої гри, в той час як кубики для початківців забезпечують малюкам надійну основу для будівництва. У кожній торбинці є персонаж, тож діти можуть одразу почати грати й повернутися до складання набору пізніше.
Розваги для всієї родини
Набори для дітей віком від 4 років дозволяють дорослим розділити розваги з дітьми. Якщо дорослі теж новачки в конструкторах LEGO, не хвилюйтеся — діти можуть взяти все під свій контроль, адже цей набір містить інструкції в картинках, зрозумілі навіть тим, хто тільки вчить
Створюйте, фантазуйте, розвивайтеся
Цей набір для дітей віком від 4 років дарує дітям упевненість завдяки досвіду цікавої гри, в той час як кубики для початківців забезпечують малюкам надійну основу для будівництва. У кожній торбинці є персонаж, тож діти можуть одразу почати грати й повернутися до складання набору пізніше.
Розваги для всієї родини
Набори для дітей віком від 4 років дозволяють дорослим розділити розваги з дітьми. Якщо дорослі теж новачки в конструкторах LEGO, не хвилюйтеся — діти можуть взяти все під свій контроль, адже цей набір містить інструкції в картинках, зрозумілі навіть тим, хто тільки вчить
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 200 шт |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Disney |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | потяг |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴












