З'єднувальна планка для пральних та сушильних машин серії ( WTR WTX ) при монтажі в колону.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.54 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 690 мм |
| Дополнительно | наявність висувної полиці для речей |
| Комплектація і сумісність | підходить для моделей сушильних машин: WQG242A0ME, WT47XEH1OE, WTX87M90UA |
| Объем | 0.0231 м3 |
| Розміри | 42 х 596 х 574 мм |
| Тип | з'єднувальна планка для пральних та сушильних машин /серії ( WTR WTX ) при монтажі в колону |
| Ширина | 670 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴



