З'єднувальна планка для пральних та сушильних машин при монтажі в колону.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.97 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 24 дні |
| Длина | 550 мм |
| Комплектація і сумісність | підходить для моделей сушильних машин: WQG242A0ME, WT47XEH1OE, WTX87M90UA |
| Объем | 0.0132 м3 |
| Тип | з'єднувальна планка для пральних та сушильних машин |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴



