Розроблений виключно для Surface так, щоб відповідати зовнішньому вигляду пристрою. Джерело живлення потужністю 65 Вт швидко заряджає акумулятор, в той час як USB-порт дозволяє одночасно заряджати інші пристрої.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Назначение | адаптер |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Разъем 1 | Surface Connect |
| Разъем 2 | USB 2.0 |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 799 ₴





