Насолоджуйся веселими історіями з трьома різними моделями тварин LEGO® в одному наборі. Стрибайте лісом разом із чарівним кроликом, який жує морквину або квітку. Згодом перетворіть його на папугу какаду й розташуйте високо на дереві, або ж знову переробіть його й пірніть у море, щоб плавати разом із білим тюленем, який насолоджується рибкою як закускою! З цим неймовірним набором 3-в-1 пригоди й можливості для гри ніколи не закінчуються.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 258 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Животные |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴











