Міцний порожній корпус є основою для збирання оптичної патч-панелі різної конфігурації. Для цього існує широкий асортимент лицьових панелей, адаптерів та пігтейлів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Длина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.30 кг |
| Гарантія | 180 місяців |
| Материал | Сталь /несучий корпус із сталевого листа товщиною 1,0 мм, покритий лаком |
| Объем | 0.0089 м3 |
| Опис | Система швидкого блокування |
| Тип | Комутаційна панель |
Информация для заказа
- Цена: 1 954 ₴



