Конектори CAT 6A, 8P8C, екрановані, для монолітного дроту AWG 22-23. Категорія: CAT 6A, 10GBase-T. Циклів з'єднання: > 750 відпов. згідно з ISO / IEC 11801, IEC 60603-7-5. Матеріал корпусу: полікарбонат, прозорий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.01 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 180 місяців |
| Длина | 10 мм |
| Зусилля вставки | ≤ 30 Н |
| Класс | категорія 6 |
| Контакт RJ45 | фосфорна бронза, латунь, позолота 0.6 мкм |
| Материал | Поликарбонат |
| Норми | ISO / IEC 11801, 3-є вид., EN 50173-1, EIA / TIA 568-C |
| Объем | 0.0000 м3 |
| Опис | Діаметр Cu-провідника /AWG (23/1 ... 22/1) |
| Рабочая температура | від -40°C до 80°C |
| Разъем | Rj45 |
| Тип | Коннектор |
| Ширина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 332 ₴



