Космічний корабель-супергерой із фільму «Вартові Галактики», том 3 студії Marvel. Корабель дитячої ракети LEGO® Marvel (76254) перенесе дітей віком від 8 років у нескінченні фантастичні пригоди.
Ракета в космос!
Ця збірна іграшка відтворює космічний корабель, який використовує Крихітка Ракета, щоб втекти від своїх творців у фільмі. Судно має кабіну, що відкривається, регульоване шасі та 2 стрілки. Окрім фігурки Малюка-Ракети, до набору входить доросла міні-фігурка Ракети, щоб надихнути на ще більше дій Вартових Галактики. Щоб отримати додаткові цифрові розваги, діти можуть завантажити програму LEGO Builder і поринути в творчий світ, де вони можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес будівництва.
Ракета в космос!
Ця збірна іграшка відтворює космічний корабель, який використовує Крихітка Ракета, щоб втекти від своїх творців у фільмі. Судно має кабіну, що відкривається, регульоване шасі та 2 стрілки. Окрім фігурки Малюка-Ракети, до набору входить доросла міні-фігурка Ракети, щоб надихнути на ще більше дій Вартових Галактики. Щоб отримати додаткові цифрові розваги, діти можуть завантажити програму LEGO Builder і поринути в творчий світ, де вони можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес будівництва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 330 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Marvel |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴











