Соска Natural Природний Потік дозволяє контролювати темп подавання молока залежно від ритму пиття дитини. Малюки можуть пити, ковтати й дихати в природний для себе спосіб, як при грудному вигодовуванні. Зручно поєднувати грудне вигодовування з годуванням з пляшечки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип | Бутылочка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.13 кг |
| Возраст (мес) | 0+ |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 70 мм |
| К-ть пляшечок | 1 шт |
| К-ть сосок | 1 шт |
| Материал | Силикон |
| Об `єм | 330 мл |
| Объем | 0.0009 м3 |
| Особенности | сумісність з пляшечками і чашками Philips Avent |
| Стать дитини | дівчинка |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 509 ₴











