Повністю зібрана патч-панель, пігтейли в касеті, тримачі для обтиску зрощування. Кольорові пігтейли. Адаптери з наконечником із цирконієвої кераміки в полімерному корпусі. Несучий висувний корпус із сталевого листа товщиною 1,0 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.79 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 180 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Кольорові пігтейли | є |
| Комплектация | M20 / M25 гвинт |
| Объем | 0.0070 м3 |
| Опис | висота: 1U |
| Тип | Оптична панель |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 596 ₴




