Оптична панель 19'' 1U, 24xLC duplex, MM у комплекті. Повністю укомплектована пігтейлі встановлені в сплайс касеті. Адаптери з наконечником із цирконієвої кераміки в полімерному корпусі. Корпус виготовлений із 1.0 мм листової сталі, лакований.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.80 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 180 місяців |
| Длина | 510 мм |
| Комплектация | M20 / M25 гвинт |
| Объем | 0.0095 м3 |
| Опис | Висувна конструкція |
| Тип | Оптична панель |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 652 ₴




