Повністю готові, оптичні пігтейли відкриті та вставлені в сплайс-касети, обтискні тримачі сплайсів. Муфти із цирконієвим керамічним наконечником. Муфти у полімерному корпусі. Корпус несучого елемента із сталевого листа завтовшки 1.0 мм, покритий лаком.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.62 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 280 мм |
| Комплектация | M20 / M25 гвинт |
| Объем | 0.0086 м3 |
| Опис | Висувна конструкція |
| Тип | Оптична панель |
| Ширина | 510 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 014 ₴










