Обладнання DIGITUS 19" виготовлено з урахуванням високих вимог до рішень для IT інфраструктури - розроблено за найвищими німецькими стандартами якості. Стельовий блок охолодження для настінних шаф DIGITUS. Корпус із міцного сталевого листа.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.91 кг |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 230 мм |
| Довжина кабеля | 1.8 м з вилкою CEE 7/7 (Schuko) |
| Дополнительно | Включає термостат, регульований від 0 до +70 °C |
| Материал | сталевий лист |
| Объем | 0.0079 м3 |
| Особенности | Рівень шуму /47 дБм |
| Тип | панель вентиляторів |
| Установка | дах шафи |
| Цвет | світло-сірий /RAL 7035 |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 868 ₴







