DIGITUS CAT 6a Class EA патч-панель, екранована. Дуже компактна (тільки 0.5U) – з пилозапобіжними ковпачками – відмінні працездатність та якість зв'язку для мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| IDC розмір дроту | одножильний і багатожильний дріт 22-26 AWG |
| RJ45 контакт | позолочений контакт /0.5 мкм |
| Вес | 1.23 кг |
| Высота | 40 мм |
| Галузь застосування | до 500 МГц |
| Гарантія | 180 місяців |
| Длина | 120 мм |
| Категория | CAT 6a /клас EA |
| Норми | EN 50173-1 |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Особенности | Екранована |
| Тип | Патч-панель |
| Ширина | 520 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 221 ₴








