Горизонтальна 19-дюймова установка у стійку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.10 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 90 мм |
| Комплектация | Монтажний комплект у стійку |
| Мощность | 3600 ВА |
| Напряжение | 230 В |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Опис | Розміри /482.6 (19 дюймів) x 45 (1U) x 60 мм (ВxШxГ) |
| Тип | Пристрій розподілу електроживлення |
| Ширина | 510 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 460 ₴








