За допомогою набору гвинтів можна швидко і легко встановити компоненти на 483 мм (19 дюймів) мережну або серверну шафу. Якщо потрібно встановити полицю, блок розподілу живлення або компоненти керування кабелем – безпечна та проста установка забезпечена.
ОСОБЛИВОСТІ
ОСОБЛИВОСТІ
- Уможливлює просту установку 483-мм (19-дюймових) компонентів;
- Один комплект складається з 50 порцій;
- Кожна партія складається з 50 гвинтів, 50 заставних гайок і 50 шайб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.44 кг |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Комплектация | Пакування 50 комплектів |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Особенности | Шайба |
| Тип | набір для кріплення |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴






