Біговел YVolution My Buddy Wheels Єдиноріг - це чудовий іграшковий транспортний засіб для маленьких дітей. Цей біговел допомагає дітям розвивати свою моторику, координацію рухів та баланс. Він оснащений зручними ручками для керування, які забезпечують стабільність і безпеку під час їзди.
- З плюшевими матеріалами
- Кінь зробить катання на велосипедах ще приємнішим
- Плюшева іграшка знімається для прання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.60 кг |
| Вид | Біговел |
| Высота | 380 мм |
| Вік дитини від | 2-х років |
| Вік дитини до | 4х років |
| Габарити | 75 x 28 x 56 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Нагрузка | 20 кг |
| Объем | 0.0298 м3 |
| Оснащение | Прогумовані ручки |
| Особенности | висота сидіння регулюється |
| Ширина | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 880 ₴



