Приєднуйтесь до подій в Ґотем-Сіті з власною фігуркою Бетмена! Ця дивовижна фігурка рухається, крутиться і повертається, як справжній Бетмен. Усе місто чекає на захист, а з такою кількістю поганих хлопців, з якими потрібно боротися, захопливі пригоди ніколи не закінчаться!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.34 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 275 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Heroes |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | герої фільмів і серіалів |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴









