Діти, яким небайдужий світ природи, можуть дізнатися про життя в океані з допомогою детального набору для дітей віком від 7 років LEGO® Friends Човен морської рятувальної бригади. У набір входить катамаран, який можна зібрати, а також маленький іграшковий підводний човен, що слугує лабораторією. Діти можуть розігрувати історії про морських рятувальників, спрямовуючи човен над сміттям, щоб захопити його в сітку, готуючи до переробки. Нова й Алія не думали, що мають багато спільного, але вони стають ближчими, розпочинаючи цю місію.
Більше розваг
Більше розваг
Діти можуть насолоджуватися легкою та інтуїтивною будівельною пригодою з допомогою додатку LEGO Builder. У ньому вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати прогрес. Поєднайте цей набір з наборами LEGO Friends 41736 і 41752 (продаються окремо), щоб отримати більше рятувальних пригод в океані.
Познайомтеся з новим поколінням Хартлейк-Сіті
Надихайте дітей розвивати свої захоплення, досліджуючи новий світ LEGO® Friends з його різноманітними персонажами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.38 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 717 шт |
| Объем | 0.0121 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Лодка |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴












