Отом любить усіх тварин. І вона знає, що її друг Лео завжди готовий до пригод, тому запросила його до морського рятувального центру. Сьогодні друзі доглядають за пораненими видрами. Під?їжджайте до причалу на водному скутері. Зайдіть всередину, щоб почистити, зробити рентген і нагодувати видр. Потім допоможіть їм потрапити до реабілітаційної зони. Коли вони одужають, видри зможуть повернутися до океану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.81 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 376 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | морський рятувальний центр |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴












