Чи можете ви допомогти Заку із рятувальною місією? Він знайшов білуху, яка опинилася в пастці серед каміння та уламків старої деревини на березі пляжу Хартлейк-Сіті. На щастя, його наставниця Діа пілотує рятувальний гідроплан. Зак телефонує їй, і вони разом працюють над порятунком кита. Щойно кит безпечно повертається в море, Зак може насолодитися польотом на літаку. Який дивовижний краєвид!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 203 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | рятувальний гідроплан |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴











