Потіште дітей віком від 8 років, які обожнюють спорт, цим набором LEGO® Friends Спорткомплекс (41744). У нього входять чотири мініляльки й безліч аксесуарів. Набір також містить одне поле, яке можна переробити, змінивши місцями ворота й сітки для різних видів спорту. Крім того, у набір входять тримачі для мініляльок й різні м'ячі, щоб діти могли грати у справжні спортивні ігри.
Після футбольного тренування поміняйте ворота на тенісну сітку і кидайте через неї м'ячі. Потім змініть сітку на баскетбольне кільце й навчіться кидати м'ячі в кільце. У наборі є табло й місце для зберігання м'ячів. Усередині спорткомлексу діти можуть досліджувати тренажерний зал, скеледром і роздягальню.
Після футбольного тренування поміняйте ворота на тенісну сітку і кидайте через неї м'ячі. Потім змініть сітку на баскетбольне кільце й навчіться кидати м'ячі в кільце. У наборі є табло й місце для зберігання м'ячів. Усередині спорткомлексу діти можуть досліджувати тренажерний зал, скеледром і роздягальню.
Більше розваг
Діти можуть насолоджуватися інтуїтивною будівельною пригодою з допомогою додатку LEGO Builder. У ньому діти можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати прогрес.
Познайомтеся з новим поколінням Хартлейк-Сіті
Надихайте дітей розвивати свої захоплення, досліджуючи новий світ LEGO® Friends з його різноманітними персонажами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.42 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 350 мм |
| Количество деталей | 832 шт |
| Объем | 0.0093 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴












