Відкрий скриню, повну чарівних розваг квідичу! Об?єднайтеся з Гаррі Поттером, Драко Мелфоєм, Седриком Діґорі чи Чо Чанґ... або ж створіть власних гравців. Грайте поодинці або змагайтеся з другом у трьох іграх: закидайте квафел у кільця воріт, запускайте бладжери у суперників і ловіть золотого снича. Коли кубок школи виграно, пакуйте валізи до наступної подорожі у Чарівний світ!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.77 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 599 шт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Сундук |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴












