Малюки можуть навчитися складати й грати з цим дивовижним іграшковим набором LEGO® Jurassic Park Втеча велоцираптора (76957) для дітей віком від 4 років. Створений за мотивами культової сцени з фільму «Парк Юрського періоду», він оснащений загоном для динозавра з вежею, функцією втечі й лебідкою, щоб спускати їжу до фігурки велоцираптора. Набір також містить деталі для позашляховика, дві мініфігурки й кумедні аксесуари, що надихають на сюжетну гру.
Цифрові інструкції
Зрозумілі інструкції з малюнками ідеально підходять для дітей, які тільки вчаться читати. Якщо хочете додати цифрових розваг, у додатку LEGO Builder є функція інтуїтивного масштабування й обертання, що дозволяє дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх.
Цифрові інструкції
Зрозумілі інструкції з малюнками ідеально підходять для дітей, які тільки вчаться читати. Якщо хочете додати цифрових розваг, у додатку LEGO Builder є функція інтуїтивного масштабування й обертання, що дозволяє дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх.
Збирайте разом
Конструктори LEGO для дітей віком від 4 років знайомлять їх із всесвітом улюблених фільмів, персонажів серіалів і повсякденних героїв. Ці моделі спеціально розроблені зі стартовими наборами, тому навіть новачки зможуть з мінімальною допомогою від старшого брата чи сестри або дорослого зібрати техніку, споруди й багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 137 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | Jurassic World |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Динозавр |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴










