Станьте частиною пригод Росомахи з власною рухомою фігуркою мутанта Marvel! Як і у фільмі, ця приголомшлива фігурка супергероя згинається, крутиться, повертається і блимає своїми величезними кігтями, занурюючись в одну захопливу пригоду за іншою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.36 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Marvel |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | герої фільмів і серіалів |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴








