Діти можуть очолити власний загін бійців-клонів 501-го легіону з допомогою цього набору для дітей віком від 6 років LEGO® Star Wars™ Бойовий загін (75345). Він містить чотири мініфігурки LEGO, що вийдуть в січні 2023 року — 501-й офіцер, 501-й спеціаліст з клонування та два 501-х важких десантника — кожна зі зброєю для військової гри. До набору також входить збірна протитранспортна гармата AV-7 з пружинним шутером і місце для мініфігурки LEGO. Цей популярний конструктор стане чудовим подарункомдля дітей, дозволяючи їм втілити події фільму «Зоряні війни: Війна клонів» і надаючи додаткові можливості для веселої гри з іншими наборами LEGO «Зоряні війни».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.13 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 119 шт |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴










