Передайте динаміку захопливої сцени з фільму «Зоряні війни: Повернення джедая» з допомогою діорами LEGO® Star Wars™ «Погоня на спідері на Ендорі» (75353). Вона містить три мініфігурки LEGO (принцеса Лея, Люк Скайвокер і розвідник), два швидкісних мотоцикли з прозорими елементами, щоб ви могли поставити їх під різними кутами, ніби вони летять через ліси Ендору, два дерева, які можна зібрати, і нові елементи папороті, що з'являться у травні 2023 року. Доповнює цей конструктор табличка зі словами Люка Скайвокера («Швидше! Заглуши їхній зв'язок. Центральний перемикач!») і табличка з логотипом 40-ї річниці фільму «Зоряні війни: Повернення джедая».
Галактика творчих пригод
Галактика творчих пригод
Він входить до колекції наборів LEGO «Зоряні війни» для дорослих, що включає інші збірні діорами із зображенням культових сцен, і стане чудовим подарунком собі та іншим дорослим шанувальникам «Зоряних воєн».
Додаток LEGO® Builder пропонує зручний спосіб для зберігання інструкцій з конструювання і підтримки відстеження свого прогресу, а також інструменти для масштабування і обертання моделей у 3D.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.75 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 608 шт |
| Объем | 0.0058 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴









