Сідайте на вантажний велосипед і вирушайте до крамниці морозива LEGO® City. Допоможіть продавчині обслуговувати задоволених клієнтів із їхніми замовленнями смачного морозива й молочних коктейлів. Ця крамничка дійсно крута! Це ідеальне місце для святкування дня народження, адже тут є охайний прилавок для морозива, блендер, холодильник і зона відпочинку на свіжому повітрі, де друзі й родина можуть відпочити, вивчаючи меню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.58 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 296 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴











