Насолоджуйтеся гарним життям у багатоквартирному будинку LEGO® City. Це місце приголомшливе! Тут є цілодобова крамниця, де можна придбати товари першої необхідності й смачні коктейлі, сучасна вітальня з диваном і телевізором, добре обладнана кухня, затишна спальня та ванна кімната з туалетом і ванною. Є навіть відкритий басейн і тераса на даху з барбекю та пальмою. Вперед!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.40 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 350 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 688 шт |
| Объем | 0.0133 м3 |
| Розвиток | дрібна моторика |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будинок |
| Тип игры | будівництво |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴












