Вітаємо у центрі міста LEGO® City. Тут є парк, перукарня, ветеринарна клініка, блог-студія та вечірка на даху. Критий міст веде до другої трирівневої будівлі з крамницею коміксів, технічною крамницею, кімнатою двірника й сучасним готелем. Сонячні панелі й вітряки забезпечують чисту енергію, а затишна зона із вуличною їжею забезпечує містян піцою, свіжими напоями й локшиною. Це дивовижне місце!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.29 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 480 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 2010 шт |
| Объем | 0.0251 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | будівництво |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 699 ₴












