У цьому наборі LEGO® Disney Книга пригод русалоньки (43213) на шанувальників диснеївської «Русалоньки» віком від 5 років чекають нескінченні веселощі. Заснований на майбутньому повнометражному фільмі «Русалонька», він містить три зони: лігво Урсули з троном із мушлі, що розкривається; бібліотеку принца Еріка з прихованою книгою і картою; і печеру Аріель із ключем і статуєю, що обертається. Додаток LEGO Builder стане дитячим провідником у легких і зрозумілих будівельних пригодах, дозволяючи їм масштабувати й обертати моделі у 3D, зберігати набори й відстежувати свій прогрес.
Цікавий набір для гри будь-де
Діти отримують безліч творчих ігрових можливостей завдяки цій книжці, що закривається на замок. З нею можна грати самостійно або об'єднувати з іншими наборами LEGO | Disney (продаються окремо). Також вона має функціонал і початкові деталі історії, що надихають уяву.
Цікавий набір для гри будь-де
Діти отримують безліч творчих ігрових можливостей завдяки цій книжці, що закривається на замок. З нею можна грати самостійно або об'єднувати з іншими наборами LEGO | Disney (продаються окремо). Також вона має функціонал і початкові деталі історії, що надихають уяву.
Культові персонажі
Цей набір LEGO дозволяє дітям швидко поринути в гру із трьома мініляльками LEGO — диснеївськими фігурками Аріель, принца Еріка й Урсули, а також фігуркою LEGO краба Себастьяна. Книжка пригод — це веселий подарунок, який приголомшить дітей у будь-якому куточку світу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 134 шт |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Disney |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | книга пригод |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴












