Засіб універсального призначення RM 553 для видалення масляних, жирових та мінеральних забруднень. Для очищення садових меблів, автомобілів, фасадів та будь-яких водостійких поверхонь. Рідкий універсальний засіб для чищення, що забезпечує виключно бережливе очищення. Може використовуватися в ручному та механізованому режимі. Ефективно розчиняє масла, жири та мінеральні забруднення. Легко видаляє бруд з усіх водостійких поверхонь. Біорозчинні поверхнево-активні речовини відповідно до ОЕСР. Не ушкоджує оброблювані матеріали.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Объем | 5000 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.23 кг |
| Высота | 240 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 140 мм |
| Дополнительно | нейтральне рН |
| Об `єм | 10 л |
| Тип | для садових меблів |
| Формат | розчин |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 529 ₴



