Засіб CarpetPro iCapsol RM 760 в таблетках: Засіб для миючих пилососів в таблетках, з технологією інкапсуляції. В водорозчинній плівці, що підтримує очищуючий ефект. Не потребує змивання. Засіб для ефективної глибокої чистки текстильних покриттів і м’яких меблів. Видаляє найстійкіші масляні, жирові, сажові і білкові забруднення. Технологія iCapsol: не потрібне додаткове змивання, що зменшує час на висихання. Скорочено час висихання. Не пошкоджує оброблювані матеріали. Ефективне очищення у всіх температурних режимах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 70 мм |
| Дополнительно | pH: 8.9 |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Розміри | 72x61x141 |
| Тип | для килима і м'яких меблів |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴




