Приєднуйтеся до будівельників LEGO® City на майданчику для демонтажу. Використовуйте бар?єр, щоб відгородити територію, відвезіть милого павучка на тачці в безпечне місце і беріться до роботи. Опустіть рампи транспортера, щоб розгорнути підйомний кран із кулястим тараном. Розгойдуйте таран, щоб знести старий будинок. Потім встановіть ківш, щоб зачерпнути уламки в самоскид. Закінчивши, завантажте своє обладнання і вирушайте на наступне завдання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.97 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 235 шт |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Транспорт |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴










