Прихопіть додому гострі відчуття від гірськолижних спусків завдяки іграшковому набору LEGO® City Гірськолижний і скелелазний центр (60366). У трирівневій будівлі знаходиться магазин зимових видів спорту, кафе й ліфт, що працює і підіймає лижників на вершину траси. У центрі також є скеледром і відкритий майданчик для веселих зимових розваг. Додайте до сюжету вісім мініфігурок, фігурки білки й сови, а також сніговика, якого можна зібрати, і ви отримаєте нескінченні зимові розваги.
Інтерактивний цифровий посібник зі складання
Інтерактивний цифровий посібник зі складання
Діти віком від 7 років можуть насолоджуватися веселим конструюванням з допомогою ілюстрованого посібника, що входить у набір, або завантажити додаток LEGO Builder, щоб отримати захопливий досвід будівництва. Цей цифровий провідник дозволяє дітям масштабувати, обертати й візуалізувати моделі у процесі будівництва, а також досліджувати й зберігати віртуальні набори.
Класні дитячі іграшки
Ігрові набори LEGO City з реалістичними транспортними засобами, багатофункціональними будівлями й персонажами, що надихають, переносять дітей у центр подій. Діти пізнають навколишній світ, розігруючи історії та сценарії, які зображають життя у веселій та захопливій формі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.21 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 1045 шт |
| Объем | 0.0164 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | гірськолижний і скелелазний центр |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 349 ₴












