Плата блоку живлення, яка використовується для підключення централі Hub до джерела постійного струму з напругою 220 В. Являє собою електронну плату, яка вбудовується в корпус централі. Блок живлення допомагає підключити ретранслятори і хаби до електромереж високої напруги. У блоці передбачений штекер power jack і комплектується клемним перехідником. Сама плата встановлюється в корпус необхідного пристрою.
Особливості:
Особливості:
- Сумісна з Hub;
- Живлення 110 - 240 В AC, 50/60 Гц;
- Енергоспоживання від мережі 10 Вт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.07 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 190 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Объем | 0.0008 м3 |
| Совместимость | для централей Ajax |
| Тип | Плата |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴





