Даний акумулятор призначений для використання в хабі Ajax і має ємність 2000 мАг і напругу 3,7 В, що забезпечує енергією роботу системи сигналізації. Акумулятор виконаний в технології літій-іонного полімеру, що забезпечує високу продуктивність і довговічність. Сумісний з електричними мережами напругою від 110 до 240 В змінного струму.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.04 кг |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 120 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Объем | 0.0001 м3 |
| Совместимость | для хабів Ajax |
| Тип | Аккумулятор |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 619 ₴



