Набір Nuvita NV1146GREEN зеленого кольору призначений для догляду за дитиною від народження. Завдяки зручній сумці-органайзерові всі інструменти легко зберігати вдома чи взяти з собою в подорож.
До набору входять:
До набору входять:
- сумка-органайзер (підходить для використання вдома і в подорожі);
- м'яка щітка з натурального волокна;
- ергономічний гребінець з заокругленими зубчиками для обережного і безпечного розчісування малюка;
- ножиці з нержавіючої сталі з заокругленими кінчиками;
- ножиці-кусачки;
- набір з 5 пилочок;
- аспіратор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.29 кг |
| Возрастная группа | 0м+ |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 180 мм |
| Комплектация | гребінець |
| Назначение | для волосся |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Тип | Набор |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 769 ₴





