Trust GXT 611 WEZZ RGB BLACK є акустичною системою, призначеною для відтворення аудіо з різних джерел. Ця акустична система Trust GXT 611 WEZZ RGB BLACK є компактною і простою в установці. Вона підходить для використання з комп'ютерами, ноутбуками та іншими пристроями, що мають аудіовихід або звукову карту з роз'ємом 3,5 мм. Має підсвічування RGB: Інтегровані світлодіоди, які можна налаштувати на різні кольори або ефекти. Завдяки своєму дизайну та підсвічуванню RGB, ці колонки можуть стати яскравим акцентом вашого робочого простору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.91 кг |
| Высота | 110 мм |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 9.5x8.7x16.5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Загальний частотний діапазон | 20-20 000 Гц |
| Количество динамиков | 2 динаміка |
| Колір обробки | чорний |
| Комплектация | акустична система |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Объем | 0.0041 м3 |
| Особенности | RGB |
| Сопротивление | 10 Ом Вхідний |
| Тип установки | для підлоги/полиці |
| Формула акустики | 2 |
| Чувствительность | 75 дБ |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴







