Принцип роботи цієї сушарки полягає в тому, що за допомогою гарячого повітря із продуктів видаляється зайва вологість. Підноси в процесі сушіння повинні чергуватись для забезпечення рівномірного сушіння вмісту. Підноси ближче до дна піддаються найбільшому впливу тепла - тут сушіння йде швидше. Просто переставте нижні таці вище на ярус, а верхні поставте ближче до нижньої частини сушарки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.68 кг |
| Висота сушильного піддону | 19 см /23 |
| Высота | 250 мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 190/230×230×230 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Дополнительно | можна мити в посудомийній машині |
| Діаметр сушильного піддону | 23 см |
| Количество лотков | 5 шт |
| Матеріал лотків | пластик |
| Мощность | 250 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 0.0125 м3 |
| Продукти для сушки | овочі |
| Регулювання висоти секцій | Да |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Зелёный |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴












