Допоможіть своєму малюку прибрати місто! Доки батьки й дошкільнята сортують сміття у відповідні контейнери, малюки знайомляться з ідеєю переробки відходів. Ця реалістична іграшкова вантажівка дозволяє допитливій малечі відтворювати світ, який вони бачать навколо себе.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.46 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 15 шт |
| Объем | 0.0073 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Грузовик |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴








