Алія приїхала допомогти Мії доглядати за її конем і лошам. У стайні є все необхідне для вишколу. Обертайте колесо, щоб дізнатися, яку роботу потрібно виконати наступною. Алія любить їздити верхи й дає коневі можливість потренуватися у стрибках. Вона також допомагає Мії розчісувати маму й лоша та прибирати стайню, а потім вмощується на балконі, щоб поспостерігати за грою коней.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 134 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Животные |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴









