Діти, які обожнюють сюжетні ігри й дику природу, отримають багато натхнення у цьому наборі LEGO® Friends Фургон редакції новин (41749) для дітей віком від 6 років. Працьовита Алія прагне повідомляти останні новини громадському центру. У фургоні є все, що потрібно Алії для створення та поширення новин: екрани, світло, камери, мікрофони, а також блокнот і ручка. Діти можуть розповісти історію, що розгортається, коли лісоруб приїжджає, щоб зрубати дерево.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.61 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 446 шт |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴











