У нещодавно відкритому громадському центрі завжди є, що робити. Приходьте й зустрічайтеся з друзями, поки вони займаються творчістю. Приєднуйтесь до Пейслі й Оллі у студії звукозапису або пресцентрі. Пограйте у відеоігри або настільні ігри з Новою та Заком у зоні відпочинку. Або вирушайте до художньої студії з Ліан. Зазирніть в оранжерею на даху або скупайтеся в басейні в кінці захопливого дня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.33 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 580 мм |
| Количество деталей | 1513 шт |
| Объем | 0.0220 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴












