Приєднуйтеся до Лео й Альби, доки їхня бабуся проводить їм екскурсію громадською кухнею. Лео вивчає нові рецепти, а Альба розважає кота Чурро. Що сьогодні готуватиме Лео? На кухні є безліч кухонного приладдя та інгредієнтів, які надихають на створення творчих рецептів. Приготувавши смачну їжу, Лео та Альба зможуть поспілкуватися з друзями на терасі на даху. Яка смачна можливість провести день!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.12 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 695 шт |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴












