Створіть власного Капітана Америка! Змінюйте розташування і пози приголомшливого Месника точнісінько так само, як у фільмах Marvel. Коли його знаменитий щит не в руці, прикріпіть його йому на спину для інших місій. Ви готові поринути в гостросюжетні пригоди із власним суперсолдатом?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 310 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Marvel |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Супергерои |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴








