Запропонуйте дітям познайомитися з абсолютно новою галактикою пригод з іграшковою моделлю човника-винищувача піратів, що складається з кубиків LEGO® (75346), і з?явиться у третьому сезоні «Мандалорець». Конструктор винищувача має кабіну, що відкривається, для мініфігурки, два шипові шутери й відсік, що містить елемент термального детонатора. До набору також входять дві мініфігурки LEGO, що з?являться у магазинах у травні 2023 року: пілот човника-винищувача піратів із бластером і Ванеі з мечем, іякі дозволяють розширити ігрові можливості. Цей набір стане унікальним подарунком для шанувальників «Мандалорця» віком від 8 років.
Новий спосіб конструювання
Діти можуть насолоджуватися легкою та інтуїтивною будівельною пригодою з допомогою додатку LEGO Builder. У ньому вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати прогрес.
Новий спосіб конструювання
Діти можуть насолоджуватися легкою та інтуїтивною будівельною пригодою з допомогою додатку LEGO Builder. У ньому вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати прогрес.
Круті конструктори
З 1999 року LEGO Group створює власні версії легендарних зорельотів, транспортних засобів, локацій та персонажів зі всесвіту «Зоряні війни». У цій серії є величезний асортимент наборів, які порадують шанувальників будь-якого віку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.38 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 285 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴











