Догляд за кіньми у стайні Отом. Алія, подруга Отом, завітала, щоб допомогти. Використовуйте кавалетті, щоб тренувати коней. Приберіть стайню, а потім почистіть коней, аби вони були в ідеальному стані. Нагодуйте їх, доки Отом і Алія насолоджуються напоями на кухні. Насолоджуйтеся поїздкою в кареті, перш ніж підготуватися до ночівлі на затишних ліжках із сіна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.01 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 545 шт |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 669 ₴












